1. نوبت دهی به صورت اینترنتی :

زمان و تاریخ دقیق نوبت شما حداکثر پس از 12 ساعت به شما اعلام میگردد.

2. نوبت دهی به صورت تلفنی :

زمان و تاریخ نوبت شما بر اساس دفتر وقت ها برای هفته آینده مشخص خواهد شد.

3. نوبت دهی به صورت حضوری :

زمان و تاریخ نوبت شما بر اساس دفتر وقت ها برای هفته آینده مشخص خواهد شد.

در این روش شما بدون نیاز به صرف وقت برای تماس گرفتن یا مراجعه به صورت حضوری  برای خود نوبت دریافت خواهید کرد.

زمانی که بیمار مراجعه کننده به ما درد شدیدی داشته باشد که غیر قابل  تحمل برای شخص باشد ، به تشخیص متخصص مربوطه برای بیمار وقت کاری در همان روز تعیین خواهد گردید .

درمان ریشه یا همان اصطلاح عامیانه عصب کُشی یا عصب کِشی زمانی استفاده میشود که ریشه های دندان دچار پوسیدگی یا عفونت شده باشند

درمان ریشه مجدد زمانی تجویز میشود که دندان دارای درمان ریشه ناقص بوده و یا انتهای کانال ریشه به هر دلیلی دچار عفونت مجدد یا کیست شده باشد .

جراحی ریشه دندان زمانی کاربرد دارد که درمان ریشه مجدد بروی دندان اثر بخش نبوده، این درمان بیشتر برای افرادی تجویز میشود که شرایط گذاشتن ایمپلنت رو نداشته و آخرین راه حل برای حفظ و نجات دندان از کشیده شدن میباشد .

بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها درمانی است که برای برطرف کردن تیرگی ها و رنگدانه هایی که به مرور زمان و براثر مواد رنگدانه دار مثل چای، قهوه، توت فرنگی و … ایجاد می شوند را از بین می برد

درمانی است برای برداشتن و از بین بردن اجرام به وجود آماده از غلظت آب دهان یا سنگ دندان وپوسیدگی هایی که تبدیل به ضایعه شده اند… برخلاف باور ها جرمگیری هیچ آسیبی به دندان وارد نمیکند بلکه با انجام جرمگیری از ایجاد پوسیدگی های عمقی و لق شدن دندان ها جلوگیری میکند.

پولیش  و بروساژ به فرایند صاف و هموار کردن دندان گفته میشود  که معمولا بعد از جرمگیری بسته به نیاز بیمار و تشخیص پزشک انجام میشود

کامپوزیت دندان ترکیبی از یک ماده زمینه ای بوده که از آن به منظور ترمیم و درمان های زیبایی دندان استفاده می شود. به کمک این ماده و قراردادن آن بر روی دندان می توان عیوب دندان را برطرف کرد و لبخند زیباتر و جذاب تری را تجربه نمود.

برای ترمیم دندان پوسیده، ترک خورده،شکسته یا لب پر شده دندانپزشک قسمت پوسیده ی دندان را برداشته و سپس ناحیه ی خالی شده دندان را با ماده خاصی پر می کند. یکی  از این مواد مورد استفاده جهت پرکردن دندان  آمالگام بوده بنابراین ماده استفاده شده آمالگام و به بازسازی دندان بیلدآپ میگویند.

لمینت دندان پوسته ی نازکی است که بر اساس نیاز هر شخص طراحی شده و در ساخت آن ها از مواد رنگ دندان استفاده می شود. این پوسته ها روی سطح جلویی دندان ها نصب می شوند و رنگ، شکل، اندازه و طول دندان را تغییر می دهند و ظاهری زیبا را برای دندان هایتان به ارمغان می آورند.

لمینت های سرامیکی از ترکیب چند لایه ی نازک سرامیکی تشکیل شده اند که جایگزین مینای دندان طبیعی و لایه ای چسبناک می شوند.

پروتز دندان ثابت که به آن روکش نیز گفته می شود یک کلاهک از جنس سرامیک یا فلز است (در برخی موارد ترکیبی از این دو ماده می باشد). روکش دندان زمانی کاربرد دارد که دندان بر اثر پوسیدگی گستره بخشی زیادی از آن از بین رفته باشد ، روکش هنگامی که روی دندان قرار می گیرد از دندان در برابر شکستگی محافظت می کند و باعث زیبایی بیشتر آن ها می شود. 

گاهی به علت پوسیدگی ، شکستگی دندان و ترمیم و یا حین اماده سازی حفره ی دسترسی ( مسیری که به وسیله ی آن درمان ریشه انجام میشود ) بخش بزرگی از دندان از دست میرود .

قرار دادن کور روندی است که طی آن دندانپزشک حجمی از ساختار از دست رفته ی دندان را برای ساخت زیرساخت لازم برای ترمیم جدید را ایجاد میکند

در مواقعی که دندان عصب کشی ( روت کانال ) شده و بیش از ۵۰℅ از بافت تاج دندان از بین رفته ،معمولا برای باز سازی تاج دندان یک قالب از ریشه دندان گرفته میشود و برای لابراتوار ارسال میگردد .

جلسه دوم مراجعه بیمار یک تاج فلزی ریختگی که توسط لابراتور دندانسازی ساخته شده ، روی دندان بیمار چسبانده شده و سپس از آن برای تهیه روکش قالبگیری میشود.

 ایمپلنت پین های باریکی هستند از جنس تیتانیوم که داخل استخوان فک کار گذاشته میشود. ایمپلنت ها جایگزین دندان های از دست رفته بیمار میباشند  که پس از تکمیل مراحل آن نقش یک یا چند دندان را برای بیمار ایفا میکنند

ارتودنسی یکی از زیر شاخه های دندان پزشکی است و علم تشخیص و درمان دندان های نامرتب و نا هماهنگی استخوان فک با استفاده از روش های درمان متنوع می باشد

گاهی فک فرد به اندازه ی کافی جا ندارد تا دندان های عقل به صورت کامل رویش پیدا کنند و این باعث می شود که بخشی از دندان یا تمام دندان در لثه پنهان باقی مانده و روی آن با استخوان، بافت مخاطی و یا هر دو پوشیده می شود.

افزایش طول تاج دندان عملی جراحی است که به منظور مشخص کردن بخش بیشتری از ساختار دندان انجام می‌شود تا بتوان دندان را به نحو مناسبی ترمیم کرد. افزایش طول تاج دندان یا بلندتر کردن تاج همان‌طور که از نام آن مشخص است، زمانی انجام می‌شود که بلندی دندان آن‌قدر نباشد که بتوان آن را در درمان‌های ترمیمی مانند گذاشتن روکش حفظ کرد. این روش، روشی جراحی است که دندانی ترمیم شده با عملکرد بهتر و عمر طولانی‌تر را به دست می‌دهد.

هنوز سوال داری؟

تیم پشتیبانی ما به شما کمک خواهد کرد